+90 (538) 521 4545

hello@balarajans.com

Bizi Takip Et:

Hakkımızda

Hakkımızda

En iyisi biziz
Tadını çıkartın

2018 Yılında Burak BALAR önderliğinde ilk adımımızı attık ve bugünlere geldik. Dinamik, genç ve çözüm odaklı ekibimiz ile gün geçtikçe daha iyi işlere imza atmayı başardık. Yaptığımız işin en iyisi olmak için gösterdiğimiz çaba ve azim sayesinde Bursa’da sayılı Ajansların arasında yer aldık.

Balar Ajansla çalışmanın güvenini tüm müşterilerimize yaptığımız işlerle kanıtladık. Gün geçtikçe kendimize ve çalıştığımız markalara güç katarak yolumuzda ilerledik.

❝ Daha iyi marka, daha iyi dünya demek. ❞ -Burak BALAR

0 %
Proje Başarısı
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Ödül & Başarı
0 +
Profesyonel Ekip

Bize ulaşın

Bizimle Günün Her Saati İletişime Geçebilirsiniz

Günün her saatinde bizlere hello@balarajans.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Telefon ve birebir görüşmelerimiz için ise çalışma saatlerimiz aşşağıda ki gibidir.

Pazartesi - Çarşamba 08:00 Ö.Ö- 20:00 Ö.S
Perşembe - Cuma 08:00 Ö.Ö - 20:00 Ö.S
C.tesi - Pazar 08:00 Ö.Ö - 18:00 Ö.S

Başarı Yol Haritası

“Daha iyi marka, daha iyi dünya demek.” Sözüyle çıktığımız bu yolda ki başarımıza eşlik eden tüm markalarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Temmuz 2018Şirket Kuruldu
Mart 2020Markalarla Anlaşma Sağlandı
Nisan 2021Kalite Standartlarımız Arttı
Eylül 2022Memnuniyet Arttı

Yeteneklerimiz

Çalışma Becerilerimiz

Balar Ajans bünyesi 7’den 70’e tüm markaların dijital alanda çözüm noktası olan bir kuruluştur. 7/24 Sınırsız destek hattımız ile birlikte müşteri memnuniyeti yüksek bir şirkettir. İşte markalarımıza sunduğumuz o eşsiz çözümlerimiz.

Sosyal Medya
0 %
Tasarım
0 %
Dijital Pazarlama
0 %
Strateji & Analiz
0 %

Sık Sorulan
Sorular

Dijital alanda her türlü sektörde ki markanızın internet kanallarında kurumsal ve profesyonel bir görünüm kazandırıyoruz. 

Profesyonel ekibimizde ki sosyal medya uzmanları ve sosyal medya danışmanları ile markanızın sosyal medya da ki yüzünü en iyi şekilde değerlendiriyor en etkili şekilde pazarlıyoruz.

İletişim Bilgileri

Kategorilerimiz

Referanslar

Fiyatlarımız

Projelerimiz

© 2022 Balar Ajans